ПЕРИМЕТР ПРЯМОКУТНИКА ДОРІВНЮЄ 252 СМ ДОВЖИНА ЙОГО У 2 РАЗИ БІЛЬША ВІД ШИРИНИ ЗНАЙТИ СТОРОНИ

ПРЯМОКУТНИКА

Ответы на вопрос

Отвечает Мазаева Анна.

Ответ:

42 та 84см

Пошаговое объяснение:

периметр =2*(довжина+ширина)

довжина =2 ширини

отже П=(2ш+ш)

252=2*(2ш+ш)

252=2*3ш

6ш=252

ш=252/6

ш=42см

д=2*42=84см