Печива - 10 кг по 15,3 грн Цукерок- 23,7 за 1 кгВафлі - 17, 4 за 1 кгСкільки всього заплатили за

покупкуПомогите плиз со задачой ставлю 5 звезд и сердечко​

Ответы на вопрос

Отвечает Минсабирова Гульфина.

Ответ:

15.3 × 10 + 23,7 + 17,4 = 150 + 41,1 = 191 грн 10 коп

1) 10×15,3 = 153 (грн) Вартість печива

2) 1×23,7 = 23,7(грн) Вартість цукерок

3) 1×17,4 = 17,4 (грн) Вартість вафлі

4) 153 + 23,7 + 17,4 = 191,1 = 191 грн 10 коп -Скільки всього заплатили за покупку