Товар пiсля знишки 10% був проданий за 180грн.Скiльки коштував товар без знажки??? СРОЧНО ПОЛНОЕ

РОЗВЯЗАНИЕ ЗАДАЧИ ПЛИС!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Игорь.

Ответ:

спочатку знайдемо скільки дорівнювала 10%. для цього потрібно

 \frac{180 \times 10}{100 } = 18

10% від 180 дорівнює 18

тож потрібно до 180 додати ті 10%

180+18=198

Відповідь: 198 грн