Розв'яжіть задачу: За два дні продано 188 кг фруктів.Заперший день було продано в 3 рази

меншефруктів, ніж за другий. Скільки фруктів булопродано кожного дня? даю 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Рувинская Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у перший день продали - х кг, тоді у другий продали - 3х кг

х+3х= 188

4х= 188

х= 47 кг продали у перший день

3х= 3 * 47= 141 кг фруктів продали у другий день