Допоможіть розв'язати задачу. РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧ ЗА ДОПОМОГОЮ РІВНЯНЬ. За три дні магазин продав

1524 кг фруктів. За перший день продано фруктів утричі менше, ніж за другий, і вдвічі менше ніж, за третій. Скільки кілограмів фруктів продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Саранина Алина.
1день-х
2день-3х
3день-2х
сумма-1524кг
х+3х+2х=1524
6х=1524
х=254кг-1день
254×3=762кг-2день
254×2=508кг-3день