вкладник вніс до банку 75000 грн банк нараховує 16% річних яка сума коштів буде на рахунку через

рік? пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Алеся.

Ответ:

87000грн

Пошаговое объяснение:

1)75000:100*16=750*16=12000(грн) -отримує вкладник кожного року.

2)12000+75000=87000(грн)-буде в нього через рік.