Сроооочно!!!!!! Знайдіть суму перших двадцяти членів арефметичною прогресії якща а1=-18 і d=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Eremyan Elizaveta.

Ответ:

590

Пошаговое объяснение:

Аn=A1+(n-1)*d

An=-18+(20-1)*5=-18+95=77

Sn=(A1+An)n):2

S20=(-18+77)*20):2=590