теплохід пройшов 260,4км за течією річки і 231,85км проти течії.Скільки часу теплохід був у

дорозі,якщо його власна швидкість дорівнює 34,6 км/ год ,а швидкість течії 2,4км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матяш Ариша.

Ответ:

1)34.6+2.4=8.6 (км/год) - швидкість за течією річки;

2)34.6-2.4=32.2 (км/год) - швидкість за проти течії річки

3)260:58.6=4.5 (год) - теплохід пройшов за течією річки;

4)231.85:32.2=7.2 (год) - теплохід пройшов проти течії річки;

5)4.5+7.2=11.7 (год) - теплохід був у дорозі.