35% від числа а.Як зміниться це число,якщо 35% від нього становить 2а?


Ответы на вопрос

Отвечает Татаринов Даниил.

Ответ:

2а/0,35

Пошаговое объяснение:

а*0,35=0,35а

2а/0,35 = 2а*100/35=10а/7