Обчисліть: -5,55 - (-3,45) = ? * Як зміниться число 6,7 , якщо від нього відняти число 6,7 ? * Як

зміниться число 6,7 , якщо від нього відняти число -6,7 ? *Знайдіть значення х: 2 + х = 1,3 *​

Ответы на вопрос

Отвечает Halliwell Maley.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

-5,55-(-3,45)=-5,55+3,45=-2,1

якщо від6,7 відняти 6,7 то воно зменшиться на 6,7 і буде 0

якщо  від 6,7 відняти -6,7 то воно збільшиться на 6,7 і буде 13,4

2+х=1,3

х=1,3-2

х=-0,7