За три дні туристи пройшли 32,8 км. За другий день вони пройшли в 2 рази більше, ніж за перший, а

за третій день на 5,6 км більше, ніж за перший. Скільки кілометрів пройшли туристи?

Ответы на вопрос

Отвечает Смурага Саша.

Відповідь:

х+2х+х=32,8-5,6

4х=27,2

х=6,8

1 день- 6,8

2 день- 6,8*2=13,6

3 день- 6,8+5,6=12,4

Покрокове пояснення: