Знайдіть суму корінів рівняння 5x+10=15 x+40 і 2 (-5x+10) =80​


Ответы на вопрос

Отвечает Гергедава Лука.

Відповідь:

-9

Покрокове пояснення:

5х+10=15х+40

5х-15х=40-10

-10х=30

х=30/-10

х=-3

2*(-5х+10)=80

-10х+20=80

-10х=80-20

-10х=60

х=60/-10

х=-6

-3+(-6)=-3-6=-9