Білочка, зайчик та оленятко зробили човна вантажопідйомністю 30 кг. Маса білочки становить 6% від

маси зайчика, а маса зайчикадорівнює від маси оленятка. Чи зможуть вони подорожувати порічці на своєму човні, якщо маса білочки дорівнює 180 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Евгения.

Ответ:я тако зараз відсотки вчу)))) рішення твої задачі внизу

Пошаговое объяснение:1)180*100:6=3(кг)-маса зайчика

2)3*25:3=25(кг)-маса оленятка

3)3+25+0,18=28,18(кг)-маса всіх звірят

4)30-28,18=1,82(кг)-різниця між вантажопідйомністю човна і масою звірят

Відповідь: звірята зможуть подорожувати по річці на своєму човні.

Отвечает Гладкова Анастасия.

Ответ:я тако зараз відсотки вчу)))) рішення твої задачі внизу

Пошаговое объяснение:1)180*100:6=3(кг)-маса зайчика

2)3*25:3=25(кг)-маса оленятка

3)3+25+0,18=28,18(кг)-маса всіх звірят

4)30-28,18=1,82(кг)-різниця між вантажопідйомністю човна і масою звірят

Відповідь: звірята зможуть подорожувати по річці на своєму човні.