1) І 4х+2 І =10 і 2) І4х-2 І = 10 Розв'язати рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Кочегура Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

І 4х+2 І =10

4х+2=-10 и 4х+2=10

4х=-10-2     4х=10-2

4х=-12         4х=8

х=-3               х=2

І4х-2 І = 10

4х-2=-10  и   4х-2=10

4х=-10+2       4х=10+2

4х=-8             4х=12

х=-2                 х=3