За 5 ручок і 3 зошити заплатили 46 грн скільки коштує зошит якщо ціна ручки 5 грн​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 5 * 5 = 25 (грн)

                                             46 - 25 = 21 (грн)

                                              21 / 3 = 7 (грн)

Відповідь: зошит коштує 7 грн

Отвечает Емельянова Анастасия.

Ответ: Зошит коштує  7грн

Пошаговое объяснение:

1.За 1 ручку заплатили 5 грн, а за 5 ручок:

5*5=25 грн

2. За 3 зошити заплатили:

46грн-25грн=21 грн (Із загальної вартості віднімаємо вартість 5 ручок)

3. Щоб знайти ціну 1 зошита, потрібно загальну вартість 3 зошитів  поділити на кількість зошитів, тобто на 3)

21/3=7 грн