Даю 50 балов П'ятикласники запланували зібрати 80 кг макулатури. За перший день вони зібрали 35 %

запланованої маси макулатури, а за другий день - 55 % решти. Скільки кілограмів макулатури ще потрібно зібрати п'ятикласникам, щоб виконати план? пж поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Ответ:

23,4 кг-залишилось зібрати

Пошаговое объяснение:

всього-80кг

перший день - 35%

другий день - 55%  решти

ще треба - ?

35% =0,35

55%=0,55

80*0,35=28кг за перший день

80-28=52кг решта

52*0,55=28,6кг за другий день

80-(28+28,6)=80-56,6=23,4 кг-залишилось зібрати