за 2 кг печева i 3 кг цукерок заплатили 128 грн.скiльки коштуэ кiлограм печева i скiльки кiлограм

цукерок,якщо цукерки дорощi раз печево на 11 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулагин Сергей.

Ответ:

кілограм печива - 19 кілограм цукерок-30

Пошаговое объяснение:

Нехай 1кг печива = х

тоді 1кг цукерок = х+11

складаємо рівняння

3*(х+11) + 2*х=128

3х+33+2х=128

5х=95

х=19 грн

11+19=30 грн