Спростити вираз та знайди його коефіцієнт -3/8х × 1,6у​срочнооо


Ответы на вопрос

Отвечает Филишкан Максим.

Ответ:

 -  \frac{3}{8} x \times 1.6y =  -  \frac{3}{8} x \times  \frac{8}{5} y =  - 3x \times  \frac{1}{5} y =  -  \frac{3}{5} xy

Коэффициент -

-3/5