В магазині придбали 800 шт м'яких іграшок .Кошенята становили 60% придбаних іграшок, песики-

15%.Скільки придбали жирафів ( У шт)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ольта Катя.

Ответ:1)800×60÷100=480іграшки

2)800×15÷100=120песики

3)480+120=600шт и іграшки,песики

4)800-600=200жирафів

Пошаговое объяснение: