У першому бідоні в 3 рази менше молока, ніж у другому. Якщо здругого бідона перелити в перший6л

молока, то в першому буде на 1л більше, ніж у другому. Скількимолока міститься в обох бідонах?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хитрина Катерина.

Ответ:

В первом 5,5 л, во втором 16,5 л

Пошаговое объяснение:

Первый б. - x

Второй б. - 3x

x+6=3x-6+1

x-3x=-6-6+1

-2x=-11

x=5,5

В первом x=5,5л; во втором 3x=5,5×3=16,5л