Зі стоянки одночасно в одному напрямку виїхали два скутери, Один із них їхав зі швидкістю 500

м/хв. Інший Скутер проїхав 20 хв зі швидкістю 450 м/хв, подолавши при цьому половину того шляху, що проїхав перший ску- тер. Скільки хвилин був у дорозі перший скутер?

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

36хв їхав перший скутер

Пошаговое объяснение:

1) 450*20=9000(м)=9км

2) 9*2=18(км)

3) 18000/500=36(хв)