Периметр прямокутника дорівнює 34,6 дм, одна з його сторін на 3,1 дм більша за другу. Знайти

сторонипрямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Титаренко Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона- х дм, тоді друга х+3,1 дм . Згідно формули периметра знайдемо сторони прямокутника

2*(х+х+3,1)=34,6

4х+6,2=34,6

4х= 34,6 - 6,2

4х= 28,4

х= 28,4 :4

х=7,1 дм одна сторона прямокутника

х+3,1=7,1+3,1=10,2 дм друга сторона прямокутника