У меншому кошику полуниць було на 1,5 кг менше, ніж у більшому кошику, а в більшому - у 1,6 раза

більше, ніж у меншому. Скільки кілограмів полуниць було в більшому кошику? А) 5 кг Б) 4,2 кг В) 4 кг Г) 2,5 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай у меншому кошику було х кг полуниці

тоді, за умовою задачі, у більшому її було (х + 1,5) кг або 1,6х кг

х + 1,5 = 1,6х

1,6х - х = 1,5

0,6х = 1,5

х = 2,5 кг - у меншому

Тоді у більшому 2,5 + 1,5 = 4 (кг)

Перевіряємо: 4 : 2,5 = 1,6