Як розв'язати зачачу? У меншому кошику полуниць було на 2,5 кг менше, ніж у більшому кошику,а у

більшому- в 1,5 разів більше, ніж у меншому. Скільки кг пулуниць було у більшому кошику? Правильна відповідь 7,5кг Але розв'язання я не знаю Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аня.

Пошаговое объяснение:

У меншому кошику - х  кг полуниць

У більшому - (х+2,5) кг полуниць

Маємо разом : х + х+2,5 кг полуниць у двох кошиках

У меншому кошику - х кг полуниць

У більшому кошику - 1,5х  кг полуниць

Маємо разом :

х+1,5х ( кг ) полуниць у двох кошиках

Складемо рівність :

х+х+2,5 = х+1,5х

2х +2,5 = 2,5х

2,5х - 2х = 2,5

0,5х = 2,5

х = 2,5 : 0,5

х = 5 кг полуниць у меншому кошику

5+ 2,5 = 7,5 кг у більшому кошику

Відповідь : у більшому кошику було 7.5 кг полуниць