. Учні 6-Б класу розв'язували алгебраїчним способом за дачу: «У першому бідоні в 5 разів більше

молока, ніж у другому.Якщо з першого бідона перелити в другий бідон 10 л, то молокав бідонах стане порівну. Скільки молока в кожному бідоні?»У Наталки вийшло рівняння 5x 10 = x+10, ав Софійки5х – х = 10 - 2. Хто з дівчат склав рівняння правильно? Відповідьпоясніть.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стенина Алина.

                         Было           Стало

1-й бидон           5х               5х - 10

2-й бидон           х                 х + 10

- - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

5х - 10 = х + 10

5х - х = 10 + 10

4х = 20

х = 20 : 4

х = 5 (л) - было во втором бидоне

5х = 5 · 5 = 25 (л) - было в первом бидоне

Ответ: 25 л в первом бидоне и 5 л во втором.

Проверка:

25 - 10 = 5 + 10

15 = 15 - стало поровну