Ширина прямокутника дорівнює 60 см його довжина становить 120% ширини Знайдіть периметр і площу

прямокутника. ПЖ срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Водяха Дарья.

Ответ: 120% переводимо в дрiб 120%=1.2

знаходимо довжину прямокутника 60×1.2=72 см

потiм знаходимо площу прямокутника 60×72=4320 сантиметрiв квадратних

потiм знаходимо периметр 60×2+72×2=264 см або (60+72)×2=264 см

Пошаговое объяснение: