Даю 25 баллов уровень 4 класа С УСЛОВИЕМ ПОЖАЛУЙСТА С условием пожалуйста На тренуванні два

спортсмени почали бігти одночасно відтренера в протилежних напрямах. Швидкість одного з них290 м/хв, а іншого 310 м/хв. Чому дорівнюватиме від-стань між ними через 5 хв бігу? Порівняй цю відстань з 2 км.Зобрази схему до задачі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романеску Яна.

Ответ:

290м/хв біг 1 спортсмен 310м/хв біг 2спортсмен .5хв вони бігли.?чому дорівнює відстань яку вони приобігли. разом.1)290×5= 1450м - проїхав 1 спортсмен за 5хв.2)310×5= 1550м-проїхав 2 спортсмен за 5хв. 3)1450+1550=2000м=2км за 5хв відстань між ними.

Отвечает Шамушкин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - 290 км/хв

2- 310 км/хв.

час- 5 хв

S-? км

(290+310)*5=3000 м=

3 км- 2 км=1 км

                                                 290м/хв I310 м/хв

I_____I_____I_____I______I_______I______I_____I_____I_____I____I

__________________________________________________________

                                                                  ?км