С условием пожалуйста На тренуванні два спортсмени почали бігти одночасно відтренера в

протилежних напрямах. Швидкість одного з них290 м/хв, а іншого 310 м/хв. Чому дорівнюватиме від-стань між ними через 5 хв бігу? Порівняй цю відстань з 2 км.Зобрази схему до задачі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Маргарита.

Ответ:

290м/хв це швидкість1спотсмена,310м/хв швидкість2 спортсмена.5хв вони бігли..?знайти відстань відстань між ними.і порівняйте з 2км.1)290×5= 1450м за 5хв пробіг 1 спортсмен, 2)310×5=1550км за5хв пробіг 2 спортсмен.3)1450+1550=2000м= 2км відстань між ними через 5 хв.