Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 18,6.Одне з них у 5 разів більше від другого.Знайди ці

числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Макс.

12,88+5,72=18,6

Пошаговое объяснение:

1)18,6/5=5,72

2)18,6-5,72=12,88.

Отвечает Попова Александра.

Ответ:

(х+5х):2=18,6

6х=18,6*2

6х=37,2

х=37,2:6

х=6,2 одне число

5*6,2=31 друге число