‼️Помогите‼️На двох полицях разом — 65 книжок. На першій 7 книжок більше, ніж на другій. Скільки

книжок накожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гобайко Арина.

Відповідь:36;29

Покрокове пояснення:

х на другій полиці

х+7 на першій

Разом:

х + х+7=65

2х=65-7

2х=58

х=58:2

х=29 на другій

х+7=29+7=36 на першій