Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда довжина якого дорівнює 6см висота 7,3 см а ширина

становить 0,7 висоти

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Богдан.

Ответ:

1) 45 • 4/9 = 20 (см) - ширина.

2) 20 : 12/7 = 11 2/3 (см) - висота.

3) V = 45 • 20 • 11 2/3 = 10 500 (см3) - об'єм прямокутного паралелепіпеда.

Відповідь. Об'єм прямокутного паралелепіпеда - 10 500 см3.