ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ СРОЧНО Купили 16 зошитів по 35 копійок і по 60 копійок заплативши за всю покупку

8 гривень 10 копійок. Скільки купили зошитів кожного виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35x + 60*(16 - x) = 810

35x + 960 - 60x = 810

-25x + 960 = 810

25x = 960 - 810

25x = 250

x = 250:25

x = 10 тетрадей по 35коп

16 - 10=6 тетродей по 60коп

Отвечает Скрипник Алексей.

Ответ:

Купили 10 зошитів по 60 копійок і 6 зошитів по 35 копійок

Пошаговое объяснение:

10*60+35*6=810=8грн 10к.