Мотузка довжиною 12м поділена на дві частини, одна з яких на 2м більша іншої. Знайди довжину кожної

частини. ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА СОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Илья.

Нехай довжина коротшої мотузки х м.

Тоді:

х+(х+2)=12

х+х+2=12

2*х+2=12

2*х=12-2

2*х=10

х=10/2

х=5 (м)

1)5+2=7 (м)-довжина довшої мотузки

Відповідь:5м та 7м.