За три дні туристи пройшли 69км, причому за перший день вони здолали 75% відстані, пройденої за

другий день, а за третій в 1,5 раз більше ніж за перший. Скільки км проходили туристи за кожен день?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

18 км,  24 км  27 км.

Пошаговое объяснение:

Нехай за другий день туристи пройшли х км, тоді за перший день 0,75х км, за третій день 1,5*0,75х=1,125х км.

х+0,75х+1,125х=69

2,875х=69

х=24

За другий день 24 км, за перший день 0,75*24=18 км, за третій день 27 км.

24+18+27=69