Перенесіть з правої частини рівняння в ліву доданок, що містить невідоме:7x=-5+2х​


Ответы на вопрос

Отвечает Тусупбекова Айша.

Ответ:

7х-2х=-5

Пошаговое объяснение:

7х=-5+2х

7х-2х=-5

5х=-5

х=-5/5

х=-1

Отвечает Уиии Таня.

Ответ:

x=-1

Объяснение:

7x=-5+2x

7x-2x=-5

5x=-5

x=-5/5

x=-1