На одній ділянці врожай клубніки більший втричі ніж на другій. Коли з першої ділянки забрали 200 кг

врожаю, то на обох ділянках стало порівно. Скільки кілограмів клубніки було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Император-Райский Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 200×3=600(кг)

2) 600-200=400 кг