Катер подолав певну відстань за течією річки за 1,6 год. а на зворотний шлях витратив 2,4

год.Знайдіть швидкість течіі річки, якщо власна швидкість катера дорівнює 12,5 км

Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

Ответ:

2,5

Пошаговое объяснение:

x - скорость течения реки, км/ч.

1,6(12,5+x)=2,4(12,5-x) |×10/8

25+2x=37,5-3x

2x+3x=12,5

x=125/50=5/2=2,5 км/ч