Число 6,4 середнє орформатичне чисел 7і а.знайдіть а


Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

Ответ:

5,8

Пошаговое объяснение:

(7+а):2=6,4 (*2)

7+а=12,8

а= 12,8-7

а= 5,8