перпендикулярні площини альфв і бета перетинаються по прямій L. знайдіть довжину відрізка АВ, якщо

ОА =20 см,а ОВ:АВ=12:13​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Артём.

Ответ:

(видимо имеется в виду ОВ: AB=12:13) треугольник АОВ прямоугольный, AB = 13 OB / 12,по теор Пифагора, AB^ ^ 2=AO^ ^ 2+BO^ ^ 2,(169/14 ) BO^ ^ 2= 400+BO^ ^ 2,(25/144)BO^ ^ 2=400,BO= 48,AB = 52. Ответ: 52 см