ПОМОГИТЕЕЕ УМОЛЯЮ у меня К.Р. відстань між двома містами вантажівка прїзджає за9 год, а легковик за

7 год . знайдіть швидкість вантажівки та швидкість легковика якщо швидкість вантажівки на 18 км/год менше ніж у легковикка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заблоцкая Алина.

Ответ:

9 та 27 км/год

Пошаговое объяснение:

1)9-7= 2 ( год) різниця швдкостей

2) 18:2= 9 ( км/год)- швидкість  вантажівки

3) 9+18=27 ( км/ год)- швидкість  вантажівки