Тракторна бригада зорала поле площею 900 га. Першого дня зорали в 2 рази більше, ніж другого, а

третього — у 3 рази менше, ніж другого. Яку площу бригада орала щодня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Павел.

Відповідь:540;270;90

Покрокове пояснення:

Нехай х га бригада зорала третього дня, тоді 3х га - другого дня і 2 · 3 = 6х га - першого дня. Всього 900 га. Маємо рівняння:

6х + 3х + х = 900

10х = 900

х = 900 : 10

х = 90 (га) - третього дня;

3х = 3 · 90 = 270 (га) - другого дня

6х = 6 · 90 = 540 (га) - першого дня