Першого дня бригада зорала 2/7 усього поля, другого дня – на 1/14 поля більше, ніж першого дня. А

решту- третього дня.Яку частину поля зорала бригада третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/7 + 1/14= 4/14 + 1/14= 5/14 зорали другого дня

2/7 + 5/14= 4/14 +5/14= 9/14 зорали за два дні

1 - 9/14= 5/14 частини поля зорала бригада третього дня