Тракторна бригада зорала поле площею 900 га. Першого дня зорали в 2 рази більше, ніж другого, а

третього — у 3 рази менше, ніж другого. Яку площу бригада зорала третього дня? помогите решить с обьяснениями и краткой записью

Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 день - х га            

1 день - ? в 2 рази > 2 дня

3 день - ? у 3 рази < 2 дня

Рішення:

Нехай в другий день бригада зорала- х га, тоді у перший день - 2х га,а у третій день - 1/3х Складемо рівняння:

2x + x + 1/3x = 900

3 1/3x = 900

10/3x = 900

x = 900 : 10/3

х= 900 * 3/100

x = 270 га площа, яку зорали у другий день

2х= 2* 270 = 540 га площа, яку зорали у перший  день

1/3 х= 1/3 * 270 = 90 га  площа, яку зорали третього дня