Мотоцикліст за 3 год проїжджає ту саму швидкість що й велосипедист-за 4 год. Яку відстань вони

приїжджають, якщо швидкість руху мотоцикліста на 30 км/год бiльша за швидкість велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Тереховский Арсений.

Ответ: 90 + 30 = 120 (км/год).

Пошаговое объяснение:

4x = 3(х + 30);

4x = 3x + 90;

x = 90.

Отже, швидкість велосипедиста дорівнює 90 км/год, а швидкість мотоцикліста — 90 + 30 = 120 (км/год).

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х км - расстояние

х/3 км/ч - скорость мотоциклиста

х/4 км/ч - скорость велосипедиста

х/3 - х/4 = 30

4х/12 - 3х/12 = 30

4х - 3х = 30* 12

х = 360 (км) - расстояние

360/3 = 120 (км/ч) - скорость мотоциклиста

360/4 = 90 (км/ч) - скорость велосипедиста