Знайдіть частку від ділення кореня рівняння 3х + 7 = 7 – 3х на корінь рівняння 9(7 – х) + 2(5 +

х) = 13.

Ответы на вопрос

Отвечает Купцов Олег.

Ответ:

1.3х + 7 = 7 – 3х 29(7 – х) + 2(5 + х) = 13

3х=-3х 63-9х+10+2х=13.

3х+3х=0 73-7х=13.

6х=0 -7х=13-73

х=0 -7х=-60.