Знайдіть частку від ділення кореня рівняння 2х+4 = 4 - 2х на корінь рівняння 9,8(4,7-х)+1,2(5+х) =

13.

Ответы на вопрос

Отвечает Сиделёв Иван.
2х+4=4-2х
2х+2х=4-4
4х=0
х=0
Друге рівняння розв'язувати не обов'язково, тому що приділенні 0 на будь-яке число в результаті завжди буде 0. Але все одно слід розв'язати і 2-ге рівняння, щоб переконатися, що його корінь не дорівнює 0, бо інакше вся задача не матиме розв'язку.
9,8(4,7-х)+1,2(5+х)=13
46,06-9,8х+6+1,2х=13
-9,8х+1,2х=13-46,06-6
-8,6х=-39,06
х=39,06/8,6
х= приблизно 4,54
Отже корінь 2-го рівняння не дорівнює 0, значить частка від ділення кореня 1-го рівняння на корінь 2-го рівняння дорівнює 0.