Одне число в 4 рази більше за друге, їхня різниця 132 знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Багаветдинова Камиля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4х- х = 132

3х= 132

х= 44 одне число

4х=4*44= 176 друге число

Отвечает Гаврилишина Карина.

Ответ:

4x-x = 132 \\ 3x = 132 \\ x = 132 \div ( 3) \\ x = 44[/tex]

Пошаговое объяснение:

44 перше число

176 друге (44×4)