Число – 2 є коренем рівняння 3х² + 5х + k = 0. Знайдіть другий корінь і значення k.


Ответы на вопрос

Отвечает Мошуев Артем.

Розв'язання:

3х² + 5х + k = 0.

x = -2

За темою Вієта:

ax²+bx+c = 0

a = 3; b = 5; c = k

x1+x2 = -b

x1•x2 = c

-2 + x2 = -5

(-2)•x2 = k

x2 = -3

k = -2•(-3) = 6

Відповідь: -3; 6;