Розв'яжи рівняння, зроби перевірку.x - 20 = 30 + 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Пестунова Алинка.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

x-20=30+30

x=30+30+20

x=80