Дано числа x і y. Запишіть у вигляді рівності: 1) сума x і y дорівнює 30; 2) число x на 7 більше

від числа y; 3) різниця чисел x і y дорівнює 2; 4) числа x становлять 80 % числа y; 5) число x на 15 менше від числа y; 6) сума чисел x і 5 втричі менша від числа х.

Ответы на вопрос

Отвечает Солнечная Кира.

Ответ:

x+y=30

x=7+y

x-y=2

y-20%=x

x-15=y

(x+5)*3=y

Пошаговое объяснение: